Biuro Rachunkowe "MARKOLOR"

Powstało w 2006 roku. Zapewnia naszym klientom rzetelne i profesjonalne prowadzenie usług w zakresie: zakładania działalności gospodarczej, księgowości, spraw kadrowych i obsługi PFRON.

Obsługujemy podmioty gospodarcze począwszy od działalności osób fizycznych, a skończywszy na spółkach.

Zapraszamy do współpracy
Mariusz Grab
Morning Dew
Morning Dew
Morning Dew

O NAS

Biuro posiada licencję Ministerstwa Finansów stanowiącą upoważnienie i potwierdzenie zgody na prowadzenie legalnej i profesjonalnej działalności księgowej i podatkowej. Nasz zespół to 12 wysoko wykwalifikowanych osób posiadających bogate doświadczenie w pracy zawodowej.

Bierzemy czynny udział w profesjonalnych szkoleniach z zakresu: księgowości, podatków, spraw związanych z ubezpieczeniami społecznymi, spraw kadrowych oraz zakresu obsługi klientów. Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje.

Posiadamy grono zadowolonych klientów, z którymi współpracujemy od początku naszej działalności.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku szukamy rozwiązań idealnie dopasowanych do Państwa potrzeb. Zjednujemy sobie Państwa przychylność możliwością reprezentowania interesów klienta w kontaktach bezpośrednich i pośrednich z ZUS oraz US. Zapewniamy bezpieczeństwo powierzonych nam danych oraz dokumentów. Gwarantujemy kompleksową obsługę. Utrzymujemy stały kontakt z klientem, dbając o bieżące przekazywanie informacji na temat zmian w przepisach.

Pracujemy wyłącznie na renomowanym sprzęcie z użyciem profesjonalnego oprogramowania księgowego firmy InsERT GT.

W trosce o Państwa bezpieczeństwo ubezpieczyliśmy nasze biuro. Wszystkie wykonywane przez nas czynności podlegają ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej. Państwa zaufanie jest dla nas bezcenne.